1a kl. mokiniai dalyvavo projekte ,,Graži šypsena”

Sausio 13-27 d. 1a klasės mokiniams vyko paskaitos pagal vaikų dantų priežiūros ir profilaktikos projektą „Graži šypsena“. Projekto tikslas – pasiekti, kad vaikai išmoktų taisyklingai valytis dantis, darytų tai motyvuotai ir kokybiškai.
         Lektorė Renata Raišytė – Pilat pasakojo ugdytiniams iš ko sudarytas dantukas, kaip atsiranda ėduonis ir kitos dantukų ligos. Pasinaudodami dantų priežiūros modeliu, vaikai mokėsi, kaip taisyklingai valytis dantis, pasakojo, kas sveika, o kas kenkia dantukams. Mokiniams labai patiko bandymas, kuris parodė kas bus jeigu mes nesivalysime dantukų.
         Dalyvaudami projekte „Graži šypsena“ mokiniai ne tik įgijo naujų žinių, bet ir patyrė daugybę teigiamų emocijų.

Mokytoja Diana Krulikovska