2018 – 2019 m. m. baigiamasis projekto renginys ,,Netradicinė darželio šventė“

Balandžio 10 d. Skaidiškių mokykla-darželis dalyvavo Vilniaus r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo projekte ,,Netradicinės darželio šventės“, kuris vyko Vilniaus r. Rudaminos lopšelyje – darželyje. Projekte dalyvavo 10 darželių.

Projekto iniciatoriai – Vilniaus r. Rudaminos lopšelio – darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogai. Rudaminos lopšelis – darželis parengė projekto nuostatus, organizavo metodinę dieną, skirtą gerosios patirties pasidalinimui.

PROJEKTO TIKSLAS : Plėtoti ikimokyklinio ugdymo vaikų ir pedagogų kūrybines galias, skatinti aktyviai veikti.

Projekte dalyvavo grupės: ,,Saulutė“, ,,Varpeliai”, ,,Žirniukai“ ir ,,Krasnoliudki“.

Projektą paruošė ir pristatė vyresnioji mokytoja Liudmila Kapūsta ir mokytoja Regina Bobrovičienė.