Akcija ,,Pasodink medelį”

Mes, pedagogai, nuo mažų dienų vaikams skiepijame nuostatą, kad žmogui labai svarbu, kokia aplinka jį supa, kad tarp švarios, gražios aplinkos ir sveikatos yra neatsiejamas ryšys. Sulaukę šiltos, saulėtos dienos Skaidiškių mokyklos – darželio auklėtojos Danuta Olechnovič ir Irena Kozlovska su grupės ,,Biedronki” ugdytiniais organizavo akciją ,,Pasodink medelį”. Talkininkams buvo paruošta tujų sodinukų, parodyta, kaip taisyklingai laikyti jauną medelį, kaip sodinti, kad jis užaugtų didelis ir sveikas. Vaikai kartu su auklėtojomis kibo į darbą. Po geros valandos visi sodinukai buvo pasodinti. Patys mažiausi dalyviai ,,Žirniukų” grupės vaikai su auklėtoja Liudmila K. padėjo palaistyti medelius ir žadėjo saugoti juos savo aikštelėje. Medeliai, kuriuos visi kartu pasodino, primins apie gamtos ir aplinkos išsaugojimą bei simbolizuos bendradarbiavimą tarp vaikų. Mūsų ugdytiniai augs kartu su pasodintais medeliais. Pedagogai, džiaugiasi, kad mažieji gamtos mylėtojai prisidėjo prie žaliosios gamtos išsaugojimo.