Rudens šventė

,,Ruduo – tai metas naudotis tuo, kuo gamta mus apdovanojo ir už viską padėkoti.”

Spalio 25 dieną mūsų mokykloje-darželyje praėjo kupina geros ir pakilios nuotaikos rudens  šventė „Kas ten darže auga?“. Auklėtojų ir tėvelių dėka šventės dalyviai buvo pasipuošę įvairių daržovių karūnomis ir kostiumais. Buvo „morkytės ir agurkėliai“, „žirniukai ir obuoliukai“, „bulvytės“,   „drugeliai“ ir kt.  Šventės organizatorės, auklėtoja Regina Bobrovičienė ir auklėtoja-metodininkė Ana Bareikienė, buvo daržo šeimininkės, kurios kalbino šventės dalyvius, pasakojo apie daržovių ir vaisių naudą. Vaikai puikiai įminė visas mįsles apie daržoves, suprato daržovių naudą sveikatai.   Skambėjo dainelės apie daržoves, muzikiniai žaidimai ir rateliai, kuriuos parinko ir pritaikė muzikos vadovė Julija Židovainienė.

Tvyrojo linksma atmosfera ir džiugi vaikų, auklėtojų ir svečių nuotaika.

Šventė – tai reikšminga vaiko gyvenimo dalis, kurios metu ugdosi tikri vaikų jausmai, emocijos, vyksta šventinio vyksmo išgyvenimai.

Mokyklos-darželio direktorė,  Česlava Balaišienė, padėkojo visiems šventės dalyviams ir palinkėjo geros nuotaikos ir sveikatos.