Darželio projektas „Netradicinė eglutė“

Gruodžio mėnesį mūsų darželyje vyko projektas Netradicinė eglutė“.

Projekto tikslas – ugdyti vaikų meninę kompetenciją, aplinkosauginę kultūrą, meilę ir atsakomybę gamtai bei skatinti juos savo darbais papuošti darželio aplinką.

Projekto pradžioje su vaikais buvo kalbama apie artėjančią Šv. Kalėdų šventę ir jos tradicijas. O kokios Kalėdos be kalėdinės eglutės? Tačiau argi nebūtų puiku išsaugoti medelį ir nekirsti jo vien tam, kad galėtume pasidžiaugti Kalėdine dvasia? Kalėdinė eglutė nebūtinai turi būti tikra – ją galima pasigaminti iš pačių įvairiausių daiktų, medžiagų ir tokiu būdu prisidėti ir prie gamtos tausojimo.

Antrame etape pasitelkę savo fantaziją, įdėję daug išmonės ir kūrybiškumo iš įvairiausių medžiagų ,,Netradicines eglutes” kūrė vaikai, tėveliai ir auklėtojos.

Labai džiaugiamės, kad projektą pavyko įgyvendinti ir švenčių belaukiant, surengti “Netradicinių eglučių” parodą, ypatingai papuošiant darželio aplinką .

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų bendradarbiavimą ir nuostabius, dėmesio vertus darbelius.

Vyr. auklėtoja Liucija Svatkovska

Auklėtoja Regina Bobrovičienė