Protų mūšis ,,Šimtmečio vaikai“

2018 m. balandžio 17 d. Skaidiškių mokykloje-darželyje vyko A. Markevič, V. Gardžiulytės bei S. Neldner organizuojamas rajoninis 3-4 klasių renginys –protų mūšis ,,Šimtmečio vaikai“,  kuris buvo skirtas paminėti Lietuvos šimtmetį.  Viktorinoje dalyvavo Skaidiškių mokyklos-darželio, Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos bei  Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos mokiniai.

Vaikai savo žinias apie Lietuvą galėjo pasitikrinti atlikdami įvairias užduotis, o geriausi iš geriausių buvo apdovanoti taure. I-ąją vietą iškovojo Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos mokiniai, II-ąją – Skaidiškių mokyklos-darželio mokiniai, o III-ąją – Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos mokiniai. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems už dalyvavimą.