2a klasės ekskursija

Pavasarinę gegužės 10 dieną 2a klasės mokiniai su klasės vadove Aušra Ziboliene lankėsi Vilniaus senamiestyje. Ekskursijos metu mokiniai aplankė atnaujintą Vilniaus gynybinės sienos bastėjos ekspoziciją ir susipažino su Vilniaus miesto gynybinės sienos istorija ir to meto ginkluote. Nuo bastėjos kalno grožėjosi miesto panorama. Taip pat lankėsi Gintaro muziejuje-galerijoje įkurtoje XVII a., barokinio stiliaus pastate, kuriame sužinojo daug naujo apie gintaro susidarymo eigą ir kaip atpažinti gintarą. Buvo aplankyta ir Bernardinų sodo vienuolyno augalų ekspozicija, kur mokiniai sužinojome, kad čia auga net 40 tūkstančių augalų. Ši pažintinė ekskursija buvo įdomi ir naudinga antrokams.  Nuotaiką kėlė ir puikus vasariškas oras.