Svečiuose pas pasaką

2018 m. balandžio 30 d. Skaidiškių mokyklos-darželio priešmokyklinę ugdymo grupę ,,Pelėdžiukai” aplankė pasaka. Visi grupės vaikai pasijuto tikrais J. Avižiaus pasakos „Bėkim žvėrys pažiūrėti“ dalyviais. Kiekvienas turėjo savo vaidmenį. Vaikai kūrybingai įsijautė į miško žvėrelių personažus. Čia būta vilkų, briedžių, stirniukų, šernų, kiškių, lapė, voveraitė ir geniukas. Mažieji aktoriai gražiai imitavo žvėrelių judesius bei garsus. Žaidė muzikinius žaidimus, dainavo daineles apie žvėris.

Veiklos organizatorės, priešmokyklinio ugdymo pedagogės Ana Bareikienė ir Jolanta Choruža, sukūrusios daug įvairių pasakos dekoracijų, mokyklos-darželio salę pavertė tikru pavasario mišku.

Tėvelių dėka vaikų kostiumai džiugino akį. Vaikai dalijosi džiugiomis emocijomis, rodydami vieni kitiems savo personažų kostiumus imitavo vis kitą pasakos veikėją.

Veiklą stebėjo mokyklos- darželio auklėtojos ir Vilniaus r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės.

Vaidyba ugdo ir stiprina vaikų jausmus, išgyvenimus, skatina vaikų kūrybiškumą, ugdo kalbą, lavina fantaziją, meninį skonį.