Priešmokyklinukų išleistuvės

Pakilkit į mėlyną aukštį,
Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,
Mokyklon, išskleidę sparnus,
Palikę mažuosius draugus.

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai” vaikai turėjo atsisveikinti su darželiu. Gegužės 29 d. vaikai su tėveliais, darželio darbuotojai, svečiai rinkosi į išleistuvių šventę. Šventiškai pasipuošę mažieji mūsų absolventai atsisveikindami su darželiu paruošė pasirodymą, kurio metu šoko, dainavo ir deklamavo. Direktorė kiekvienam vaikučiui įteikė diplomą, patvirtinantį, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir palinkėjo sėkmės mokykloje. Šventės pabaigoje vaikai sugalvojo norus ir juos kartu su balionais paleido leido juos į dangaus platybes.

Šventė suteikė visiems vaikams, jų tėveliams ir pedagogams šiltų, džiugių emocijų.

Linkime būsimiems pirmokėliams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. O rugsėjį jie pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai, įspūdžiai ir draugai.