Tarptautinė Taikos diena darželyje

Tarptautinės Taikos Dienos įkūrimo tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į būtinybę gerbti taiką ir jos laikytis.

Saulėtą rugsėjo 21 d. Skaidiškių mokykla – darželis paminėjo tarptautinę Taikos dieną. Prie šios iniciatyvos prisijungė ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Saulutė” ir ,,Žirniukai” ugdytiniai kartu su auklėtojomis R. Bobrovičiene ir L. Kapūsta. Šią dieną visi akcijos dalyviai buvo pasipuošę baltos spalvos rūbais (ar tos spalvos akcentu), vieni kitus sveikino su Tarptautine Taikos diena, linkėdami santarvės ir ramybės širdyje. Tarptautinei Taikos dienai vaikai ruošėsi labai atsakingai: kartu su auklėtojomis kalbėjo apie TAIKĄ, KARĄ, DRAUGYSTĘ, diskutavo, kodėl  myli savo Žemę ir kokia svarbi yra Taika, sukūrė taikos simbolį – baltus popieriaus balandžius ir padovanojo savo draugams, darželio direktorei, virtuvės darbuotojams ir tėveliams. Po rytinių pasikalbėjimų apie taikos prasmę, „Žirniukų“ gr. vaikai klausėsi Taikos tema skambančių dainų, linksminosi, meditavo. Atsistoję į ratą ir apsikabinę vienas kitą, vienu metu ištarė žodį „TAIKA”.

Tikimės tęsti ir puoselėti šią naują bei gražią tradiciją.