Meninio skaitymo konkursas „Mylėk, vaikeli, tą brangią žemę”

Vasario 11 d., Skaidiškių mokyklos – darželio aktų salėje įvyko meninio skaitymo konkursas „Mylėk, vaikeli, tą brangią žemę”. Konkurso dalyviai buvo skirstomi į dvi amžiaus grupes: I – 3-5 metai, II – 6-7 metai. Skaitovai pasiruošę, pasipuošę ir gerai nusiteikę deklamavo pasirinktus eilėraščius apie mūsų gimtinę Lietuvą. Vaikai džiaugėsi savo pasirodymais ir nekantriai laukė rezultatų paskelbimo. Vertinimo komisija, kurią sudarė mokyklos-darželio direktorė Česlava Balaišienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Markevič ir logopedas Vilmantas Puišys, po ilgų svarstymų iš šaunaus būrio skaitovų išrinko konkurso nugalėtojus. Jais tapo Dž. Litvinavičius iš ikimokyklinio ugdymo grupės „Varpeliai“ (I amžiaus grupė) ir D. Damucis iš priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ (II amžiaus grupė). Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o nugalėtojams – diplomai.

Konkurso organizatorės:

Elena Staniūnienė, mokytoja metodininkė, IUP