Mūsų talentai

Skaidiškių mokykloje-darželyje auga drąsūs, žingeidūs ir itin kūrybingi vaikai. Tai pastebi mokykloje-darželyje besilankantys svečiai, tuo praėjusią savaitę džiaugėmės visa bendruomenė, nes vykusiame ,,Mūsų talentai” konkurse dalyvavo itin gausus būrys mokinių.

Šią dieną mūsų įstaigoje svečiavosi ir pasigrožėti mūsų talentais atvyko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst ir Nemėžio seniūnijos seniūnas Vlodzimiež Sipovič.

Konkurso vedėjai: muzikos mokytojai Miroslav Liachovič ir Julija Židovainienė.

Konkurso komisijos nariai: pradinio ugdymo mokytoja Anželika Markevič ir muzikos mokytojai Miroslav Liachovič ir Julija Židovainienė.

Konkurse dalyvavo:

šokių grupė ,,Unity dance mini kids”;

M. Voroneckaja, 3b kl. mokinė;

šokių grupė ,,Unity dance kids”;

M. Andrijevskaja, ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Žirniukai” ugdytinė;

B. Markevič ir A. Petrovskis, priešmokyklinio ugdymo grupės ,,0b” ugdytiniai.

jungtinis 2-3b kl. choras;

1-4a kl. mokiniai;

priešmokyklinio ugdymo grupės 0b grupės ugdytiniai;

jungtinis 1a ir 4a kl. choras;

S. Kovalenko ir B. Markevič, priešmokyklinio ugdymo grupės ,,0b” ugdytinės.

Auksiniais pasirodymais buvo nominuoti:

šokių grupė ,,Unity dance kids”, kurie sušoko paslaptingą ir energingą gatvės šokį ,,Agentai”.

M. Andrijevskaja, kuri į sceną įnešė rytietiškų šokių atmosferą ir visus žiūrovus bei komisijos narius pakerėjo savo gracija ir plačia šypsena.

priešmokyklinio ugdymo grupės 0b grupės ugdytiniai, kurie sušoko porinį šokį ,,Polka warszawska” ir visus pakerėjo savo kostiumais.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti medaliais, auksiniai pasirodymai konkurso taurėmis.

Dar kelios konkurso akimirkos: