Užgavėnių šventė

Užgavėnės – tai džiaugsmo, pokštavimų, linksmybių, įvairiais papročiais apipinta diena. Mūsų mokykloje – darželyje šventė vyko 2019 m. kovo 5 d.
Vaikai, smagiai nusiteikę, lydimi auklėtojų, jau ryte vaikščiojo į kitas grupes, kaulydami blynų. Kai vaikai pasistiprino blynais, Užgavėnių šventė persikėlė į darželio kiemą. Čia dideli ir maži Užgavėnių persirengėliai vijo žiemą lauk iš kiemo sukeldami didelį triukšmą, atlikdami magišką saulės pasveikinimą, dainuodami ir smagiai šurmuliuodami. Lašininis ir Kanapinis galynėjosi mušdamiesi šieno pagalvėmis bei traukdami virvę. Padedant vaikams, Lašininis buvo nugalėtas ir dabar septynias savaites karaliaus Kanapinis.

Šventę organizavo:
Olga Macinkevičienė, vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą