Saulės diena

2019 m. kovo 18 d. Skaidiškių mokyklos – darželio ikimokyklinio ugdymo grupėje „Saulutė” buvo ypatingai linksma, šviesu ir labai saulėta. Ikimokyklinukai šventė netradicinę šventę – „Saulės dieną“. Nuo pat ryto grupėje tvyrojo pakyli nuotaika, mirguliavo geltona spalva. Vaikai atėjo į darželį pasipuošę geltonos spalvos drabužiais, pasidabinę saulėtais akcentais ir karūnėlėmis.

Grupėje „Saulutė”, kartu su mokytoja (IUP) Olga Macinkevičiene, svečiavosi vaikučiai iš grupės ,,Varpeliai“. Diena prasidėjo nuo pasisveikinimo su saule, sudainuojant dainelę „Labas, tau“. Prie šviesos stalo kalbėjomės, diskutavome, aiškinomės apie Saulės poveikį mūsų planetai Žemei ir visiems gyviems organizmams. Grupės „Varpeliai“ ugdytiniai suvaidino savo draugams pasaką „Saulė ir Mėnulis”. Vaikučiai iš grupės „Saulutė“  padainavo dainelę „Šviečia saulytė“. Visi vaikai kartu žaidė žaidimą „Diena ir naktis”, šoko saulės šokį. Šventės pabaigoje visų laukė vaišės „Vaisinė saulutė”. Laikas kartu prabėgo labai greitai ir naudingai, suteikė visiems neapsakomai daug teigiamų emocijų. Vaikučiams labai patiko švęsti. Pasiryžome „Saulės dieną” švęsti kasmet, juk saulė – mūsų grupės simbolis. O dabar labai laukiame saulutės ir tikimės, kad netrukus ji labiau šildys ir pagaliau galėsime mėgautis pavasario orais.

Šventę organizavo ir pravedė Regina Bobrovičienė, mokytoja, IUP