Mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 2 dienos rytą mokyklinio skambučio aidas pakvietė mokyklos-darželio mokinius į Mokslo ir žinių dieną, kieme vėl atgijo šurmulys.
Į šventę rinkosi visa mokyklos-darželio bendruomenė, tačiau labiausiai širdelės virpėjo vaikučiams, kurie šiandien pirmą kartą peržengė mokyklos-darželio slenkstį. Bet ir jie greitai įsiliejo į šventinį šurmulį.
Mokyklos-darželio direktorė Česlava Balaišienė, tarė sveikinimo žodį ir mokiniams bei jų tėveliams pristatė klasių/grupių vadoves.
Taip pat šventės metu sulaukėme svečių – VŠĮ ,,Saugi pradžia” atstovė Rasa, pasveikino visus susirinkusiuosius su naujų mokslo metų pradžia ir 1 klasių mokiniams įteikė liemenes su šviesą atspindinčiais atšvaitais.
Įteikę visas dovanas, padeklamavę eilėraščius, pasiklausę skambių dainų, išlydėjome mokinius į klases, o pirmokėliai nukeliavo į Mokslo ir žinių šalį.