Tarptautinė mokytojų diena

Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Kai gamtoje sodrią žalumą pakeitė gelsva aukso spalva, rudens alsavimą pajutome visi. Netruko ateiti ir spalis. Šėldamas, besitaškydamas spalvotais lapų purslais, jis dovanojo kasmetinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną.

Tai didelė šventė, kuri svarbi tiek mokiniams, tiek mokytojams. Mokiniai stengiasi, kad šią dieną mokyklos-darželio mokytojai pasijustų pagerbti ir ypatingai pasveikinti: stiprūs apkabinimai, gėlės, skambios dainos, nuoširdumo ir dėkingumo kupini žodžiai… Taip spalio 4 d. Skaidiškių mokyklos-darželio 1-4 klasių mokiniai sveikino aktų salėje susirinkusius mokytojus.

Skaidiškių mokyklos-darželio visų mokinių ir tėvelių vardu Tarptautinės Mokytojų dienos proga sveikiname mūsų mokytojus. Linkime įkvėpimo mokant, auginant, auklėjant naująją kartą. Kuo daugiau naujų, netikėtų idėjų ir kuo didžiausios sėkmės jas įgyvendinant. Tegul vaikų šypsenos ir gera nuotaika Jus lydi kiekvieną dieną!