Vilniaus rajono švietimo įstaigų vaikų meninio skaitymo konkurso ,,Magiška eilėraščių šalis”, II etapas

2020 m. vasario 27 d. mūsų įstaigos ugdytinės dalyvavo Vilniaus rajono švietimo įstaigų vaikų meninio skaitymo konkurso ,,Magiška eilėraščių šalis”, II etape, kuris vyko Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje. Mūsų įstaigai atstovavo:

3-4 metų amžiaus kategorijoje – Paulina Žigel, ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Biedronki” ugdytinė;

5-6 metų amžiaus kategorijoje – Kamilia Sibik, priešmokyklinio ugdymo grupės ,,0b” ugdytinė.

Abi dalyvės parsivežė garbingas II-ąsias vietas!

Ugdytines konkursui parengė:

Pauliną Žigel – ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Danuta Olechnovič,

Kamilią Sibik – priešmokyklinio ugdymo mokytojos Danuta Zablockaja ir Julija Markevič.

Sveikiname ugdytines ir jų mokytojas bei dėkojame mergaičių tėveliams už bendradarbiavimą.