Dokumentų teikimas nuotoliniu būdu

Mieli tėveliai,

pranešame, kad karantino laikotarpiu, visus prašymus ir dokumentus galite teikti nuotoliniu būdu. Žemiau rasite prašymų formas, kurias galite užpildyti, pasirašyti elektroniniu arba įprastu parašu ir atsiųsti el. paštu: skaidiskes@gmail.com

*Prašymai pildomi Word formatu;

**Raudonai pažymėtuose laukuose turi būti užpildyti tikrieji Jūsų duomenys.

***Teikdami prašymus ir kitus reikalingus dokumentus nuotoliniu būdu, Jūs sutinkate, kad Jūsų ir Jūsų vaiko asmens duomenys būtų tvarkomi elektroninėmis ryšio priemonėmis.

****Neturint galimybės skenuoti dokumentų, siūlome pasinaudoti mobiliąja programėle CamScanner for Android arba CamScanner for iOS

PRAŠYMAS DĖL VAIKO PRIEŽIŪROS  IR UGDYMO PASLAUGŲ ORGANIZAVIMO KARANTINO LAIKOTARPIU

Prašymo forma

PRAŠYMAS DĖL VAIKO PRIĖMIMO Į IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĘ (DARŽELĮ):

Lietuvių udomąja kalba

Lenkų ugdomąja kalba

Kartu su prašymu būtina pateikti: vaiko gimimo įrašą, pažymą apie vaiko deklaruotą gyvenamąją vietą ir prioritetus patvirtinančius dokumentus.

PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į PRIEŠMOKYKLNIO UGDYMO GRUPĘ:

Lietuvių ugdomąja kalba

Lenkų ugdomąja kalba

PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į 1 KLASĘ:

Lietuvių mokomąja kalba

Lenkų mokomąja kalba

Kartu su prašymu būtina pateikti: vaiko gimimo liudijimą.

Kilus klausimams, prašom kreiptis el. paštu: skaidiskes@gmail.com arba tel. 85 235 0221, mob. 864028731.