Priešmokyklinukų ir 4 klasių mokinių išleistuvių šventė

Skaidiškių mokykloje – darželyje birželio 5 d. nuaidėjęs paskutinis skambutis pranešė apie mokslo metų pabaigą. Ši sparnuota šventė, pilna vaikystės šėlsmo, juoko, tyro grožio ir švelnaus liūdesio, priminė, kad laikas nestovi vietoje.

Paskutinė mokslo metų diena priešmokyklinukams ir ketvirtokams buvo kupina įspūdžių, šiltų prisiminimų, džiaugsmo ir susimąstymo akimirkų. Nueitas įdomus pažinimo ir brandos kelias: išmokta ne tik skaityti ir rašyti, spręsti sudėtingas matematikos užduotis, bet ir įminti svarbiausias draugystės mįsles.

Savo sveikinimus, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus šventėje dalijo mokyklos-darželio direktorė, ugdytinių tėvai, mokytojai. Jaunieji abiturientai savo pagarbą bei padėką mokytojams išreiškė skambiomis dainomis ir prasmingomis eilėmis.

Linkime laimingo skrydžio, mieli priešmokyklinukai ir ketvirtokai!

Pastatykite pačius aukščiausius žinių bokštus!