“Apkabinkime Žemę visi kartu”

Skaidiškių mokykloje-darželyje Žemės dienos minėjimui vaikai ruošėsi labai kruopščiai ir atsakingai. Savo grupėse gamino širdeles su žemės simboliu,piešė piešinius parodai ,,Mano pasaulis”.Vaikai su auklėtojomis diskutavo apie ekologines problemas. Kovo 27 diena buvo skirta Žemės dienos minėjimui. Minėdami šią dieną visi darželio vaikai, auklėtojos, direktorė susirinko mokyklos-darželio kieme.Kiekvienas vaikas laikė rankose po širdelę su Žemės simboliu.Taip jie išreiškė savo meilę Žemei, pasižadėjimą ją saugoti ir puoselėti.Išpuošę Žemę širdelėmis vaikai ir auklėtojos simboliškai ją apkabino, siųsdami Žemei meilę, padėką, pažadą ją tausoti.Draugiškai susikabinę rankomis, visi kartu linksmai dainavo dainas apie Žemę.Daug teigiamų emocijų vaikai patyrė žaisdami žaidimą su gaubliu ,,Gelbėkime pasaulį”. Mokykloje-darželyje siekiama,kad vaikų ekologinio sąmoningumo ugdymas taptų kasdienine veikla,įtraukiant vaikų tėvus ir visą mokyklos-darželio bendruomenę.

Šventę organizavo ir aktyviai dalyvavo:

vyresnioji auklėtoja Kristina Pozdniak,

auklėtoja metodininkė Ana Bareikienė.

?