,,Atmintis gyva, nes liudija”

Pilietinė akcija mokykloje

Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną – Skaidiškių mokyklos-darželio bendruomenė, mokiniai ir mokytojai paminėjo dalyvaudami pilietinėje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje tragiškiems 1991 metų sausio įvykiams paminėti. Jos metu uždegė žvakutes, prisiminė žuvusius Sausio 13-osios naktį ir pagerbė tylos minute bei aptarė įvykius, jų prasmę.

3a klasės mokiniai su mokytoja Diana žiūrėjo Loretos Girdzijauskienės ,,Laisvės paukštis“ inscenizaciją, savo mintis ir jausmus mokiniai išreiškė pamąstymais.

1b klasės mokiniai su mokytoja Janina darė trispalves puoštas Sausio 13-osios simboliu – ,,Neužmirštuolės žiedas”.

Su pagarba ir pasididžiavimu Skaidiškių mokyklos-darželio pradinukai mokyklos teritoriją papuošė Neužmirštuolės žiedais – atminties ir pagarbos ženklu. Vertiname laisvės kovotojų auką, esame dėkingi ir laimingi, kad šiandien galime džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje.

Pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska

Pilietinė akcija darželyje

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Laisvė – kiekvieno žmogaus vertybė.

Šios dienos rytas darželyje prasidėjo pilietine akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Visų darželio grupių languose 8 val. ryto sužibo žvakelės,  kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Pilietiniam ugdymui skirtos ugdomosios veiklos metu su vaikais diskutuota apie laisvę, Tėvynę, Lietuvą.