Dalyvaujame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje „Plazdėk trispalve, plazdėk!“

Mūsų mokyklos – darželio ikimokyklinio ugdymo grupės dalyvauja Vilniaus „Spindulio“ progimnazijos organizuojamoje respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Plazdėk, trispalve, plazdėk!“, skirtoje Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Parodos tikslas – įvairiais būdais ir priemonėmis pavaizduoti Lietuvos nacionalinį simbolį – TRISPALVĘ, ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninę raišką, kūrybinius gebėjimus.

Parodos dalyviai:

• Grupės ,,Saulutė” ugdytiniai, kartu su Olga Macinkevičiene, vyresniąja mokytoja, dirbančia pagal ikimokyklinio ugdymo programą.
  • Grupės ,,Stokrotki” ugdytiniai, kartu su Kristina Pozdniak, vyresniąja mokytoja, dirbančia pagal ikimokyklinio ugdymo programą.
  • Grupės ,,Žirniukai” ugdytiniai, kartu su Liudmila Kapūsta, vyresniąja mokytoja, dirbančia pagal ikimokyklinio ugdymo programą.
  • Grupės ,,Ąžuoliukai” ugdytiniai, kartu su Jolanta Karaznevič, vyresniąja mokytoja, dirbančia pagal ikimokyklinio ugdymo programą ir Elena Staniūniene, mokytoja metodininke, dirbančia pagal ikimokyklinio ugdymo programą.