Ekskursija į Skaidiškių biblioteką

Vasario 28 d. Skaidiškių mokyklos-darželio ikimokyklinio ugdymo grupės „Žirniukai“ ugdytiniai kartu su mokytoja Liudmla Kapūsta aplankė Skaidiškių biblioteką. Ekskursijos tikslas – susipažinti su biblioteka, jos paskirtimi ir knygų įvairove, su bibliotekininko profesija, įtvirtinti saugaus ir kultūringo elgesio taisykles gatvėje, viešoje vietoje.

Apsilankymo metu vaikai sužinojo, kaip iš bibliotekos pasiimti knygutes, ko reikia norint tapti skaitytojais. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti biblioteką, pavartyti knygas, enciklopedijas, pasidžiaugti spalvingomis iliustracijomis. Tikimės, jog vaikai atrado stebuklingą knygų pasaulį ir taps tikrais skaitytojais. Juk knyga labai svarbus veiksnys, turintis didelės įtakos vaiko formavimuisi. Mūsų kompiuterizuotame amžiuje svarbu sudominti vaikus skaitymu, skiepyti meilę ir pagarbą knygai. Todėl būtina kuo anksčiau supažindinti vaiką su knyga.

Ekskursija paliko didelį įspūdį, vaikai pažadėjo dar ne kartą apsilankyti bibliotekoje.

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Liudmila Kapūsta