eTwinning projektas ,,Rudens spalvos (Colors of autumn)”

Mūsų mokyklos 1a klasės mokiniai, kartu su mokytoja Diana Krulikovska leidosi į atradimų kelionę su eTwinning tarptautiniu projektu „Rudens spalvos. Colors of autumn.“, kuris vyko spalio – lapkričio mėnesiais.

Projekto metu stebėjome rudens požymius. Vaikai domėjosi spalvomis, piešė, fotografavo, kūrė, gamino ir dalijosi savo atradimais su 19 projekto partnerių iš Lietuvos, Graikijos ir Turkijos mokyklų.

Savaitės pabaigoje kiekviena įstaiga eTwinning Twinspace erdvėje talpino savo sukurtą vaizdo įrašą, nuotraukas ar vaikų piešinių, darbelių pavyzdžius iš savaitės veiklos.
Projekto bendras tikslas – atrasti rudens spalvas aplink save tyrinėjant kartu su draugais iš kito miesto, kitos ugdymo įstaigos, bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis, dalintis gerąja patirtimi, pasisemti naujų idėjų, pagilinti IKT žinias, išbandyti naujus IKT įrankius, panaudoti juos virtualioje eTwinning erdvėje.

Projekto rezultatas: pasidalijimas gerąją patirtimi, įgyti nauji įgūdžiai ir naujos patirtys. Galutinis rezultatas – sukurta bendra projekto dalyvių veiklų e knyga (bookcreator).