Iniciatyva ,,Judanti klasė 2022″

Siekiant paskatinti mokinių fizinį aktyvumą, suteikti gerų emocijų 3a klasės mokiniai su mokytoja Diana prisijungė prie Sveikatos mokymų ir ligų prevencijos centro (SMLPC) organizuojamos iniciatyvos „Judanti klasė 2022“. Jos šūkis – „Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu!“

Šia iniciatyva siekiama ne tik pagerinti mokinių fizinę ir emocinę sveikatą bei paskatinti daugiau judėti, bet ir mintimis palaikyti Ukrainos vaikus, kurie karo akivaizdoje negali džiaugtis gyvenimu, laisvai judėti, būti saugūs.

„Judanti klasė“ – tai tokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengiasi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, nelenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įnorinti kitus.
Mokiniai visą gegužės mėnesį buvo fiziškai aktyvūs. Pamokas pradėdavo mankšta gryname ore, pertraukų metu žaidė aktyvius žaidimus, šoko, noriai bei aktyviai apibėgdavo aplink mokyklą.

Organizatorių parengtos rekomendacijos ir fizinio aktyvumo užduotys padėjo įgyvendinti iniciatyvą.

Pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska