Išleistuvių šventė priešmokyklinio ugdymo grupėje ,,Pelėdžiukai”

Štai ir baigėsi nerūpestinga vaikystė. Gegužės 31 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje „Pelėdžiukai“ vyko išleistuvių šventė. Pasipuošę vaikai ir jų artimieji rinkosi į salę nešini džiugiomis nuotaikomis ir plačiomis šypsenomis. Šventėje tvyrojo šilta ir džiugi atmosfera. Vaikai šoko valsą, dainavo daineles apie atsisveikinimą su darželiu, deklamavo eilėraščius, žaidė muzikinius žaidimus. Jaudinantis šventės momentas buvo kuomet vaikai pakvietė šokti valsą savo tėvelius. Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti sukurtą filmuką apie įsimintiniausias grupės gyvenimo  akimirkas. Tėveliai susižavėję stebėjo kiek daug įdomių veiklų buvo organizuojama vaikams. Šventės pabaigoje vaikams buvo įteikti priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomai bei atminimo dovanėlės. Savo sveikinimus, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus šventėje dalijo mokyklos-darželio direktorė ir mokytojos.

Vaikų atmintyje dar ilgai liks džiaugsminga atsisveikinimo su darželiu šventė.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą
Regina Bobrovičienė,
Mokytoja metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas
Ana Bareikienė