„Ištiesk draugui ranką“

Mes vaikučiai, mes draugai
Žaidžiame visi smagiai
Juk draugų turėti gera.
Jie mums rodo tiesų kelią.
Tyčiotis mums nevalia
Leidžiam laiką mes drauge.

Kiekvienam yra svarbu turėti draugų. Draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų
patyrimas. Ji padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Draugais tampama todėl, kadangi gera kartu leisti laiką, galima pasidalinti paslaptimis, patirtimi ir patarimais, įgyvendinti įvairiausius sumanymus ir nuveikti daugybę kitų be galo šaunių dalykų.

Visą savaitę ikimokyklinio ugdymo grupėse ,,Ąžuoliukai” ir ,,Biedronki” buvo gvildenta tema „Ištiesk draugui ranką“, pagal smurto ir patyčių prevencijos programą. Ugdytiniai atliko įvairias individualias ir grupines užduotis, žiūrėjo filmukus, kūrė draugiškumo taisykles, piešė savo geriausią draugą, žaidė įvairius žaidimus, diskutavo apie draugystę. Ugdytiniai su mokytojomis Elena, Jolanta, Irena ir Danuta įtvirtino žinias apie tai, kad kiekvienam žmogui (vaikui) svarbu jausti, kad jis nėra vienišas, kad draugui svarbi mūsų nuomonė ir buvimas šalia, pagalba ir pagarba vienas kitam.

Tad draugaukim ir būkim draugiški, nes draugystė padeda vaikams augti, pažinti pasaulį, atskleisti save, leidžia kartu smagiai leisti laiką, dalintis paslaptimis, patirtimi, suteikia daugybę pramogų, žaidimų, įtraukia į įdomias veiklas.