Uroczyste pożegnanie klasy 4 oraz zakończenie roku szkolnego

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno były w klasie pierwszej, już szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji w szkole podstawowej.  W dniu 9 czerwca uczniowie klasy czwartej żegnały się ze swoją Wychowawczynią p. Ilona Kupcewicz oraz szkołą w Skojdziszkach. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody, jaką jest przecież dorastanie.

Czwartoklasiści wszystkich zaprosili do auli do Hollywoodu. W przepięknie upiększonej auli wspaniale zaprezentowali program artystyczny. Były wiersze, piosenki, oraz serdeczne podziękowania nauczycielom. Wychowawczyni klasy 4 p. Ilona Kupcewicz wręczyła swym wychowankom pamiątkowe nominacje.

Na koniec, dyrektor szkoły Irena Markiewicz, wręczyła uczniom klasy 4 świadectwa ukończenia szkoły początkowej oraz dyplomy za wzorowe nauczanie. Także dziękowała dzieciom za piękne święto, rodzicom – za szczególne zaangażowanie w pracę naszej szkoły i życzyła wszystkim dalszych sukcesów oraz słonecznych pogodnych wakacji!

Emocji nie brakowało… Wszyscy byli bardzo wzruszeni.

Życzymy wszystkim uczniom szkoły udanych wakacji, a czwartoklasistom powodzenia w
szkole podstawowej!!!

Wychowawczyni 4b klasy