Uroczyste przyjęcie klasy pierwszej do grona uczniów i czytelników

W piątek, 29 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste przyjęcie klasy pierwszej do grona uczniów i czytelników. Uroczystość rozpoczęli czwartoklasiści witając zaproszonych gości, nauczycieli, dzieci i rodziców.

Uczniowie zaprezentowali zgromadzonej widowni program słowno- muzyczny. Był to pierwszy aktorski występ pierwszaków na scenie. Za pięknie przedstawiony program artystyczny, mali bohaterowie, zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Zanim szkolne żółtodzioby stały się uczniami, musiały odpowiedzieć na pytania przygotowane przez starszych kolegów z klasy 2 i 4. Podniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszaków.

Po złożeniu uroczystego ślubowania, Pani Dyrektor Irena Markiewicz, każde dziecko pasowała na ucznia i czytelnika Szkoły-Przedszkola w Skojdziszkach. Na zakończenie akademii, uczniowie otrzymali dyplomy oraz złożyli podpis „czekoladowy”.

Życzymy PIERWSZOKLASISTOM sukcesów w nauce i wielu przyjaciół ” na szkolnym podwórku”.

Nauczycielka klasy 1b
Janina Tomaszewska