,,Poezijos šventė”

Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių bei 1-4 klasių mokinių lenkų ir rusų mokomąja kalba meninio skaitymo konkurso ,,Poezijos šventė“, I etapas (organizuojamas švietimo įstaigose).

Mokykloje darželyje vyko meninio skaitymo konkurso ,,Poezijos šventė”, I etapas, kurio metu vertinimo komisija turėjo ne lengvą užduotį – iš gausaus būrio skaitovų išrinkti 5 mokinius, kurie atstovaus mūsų įstaigai II konkurso etape.

Konkurse dalyvavo dvidešimt vienas 0-4b klasių skaitovas. Vertinimo komisija džiaugėsi, kad konkurso dalyviai yra talentingi meninio žodžio puoselėtojai. Pirmame konkurso etape sėkmė nusišypsojo Veronikai R. (0b grupė), Karolinai K. (1b kl.), Izabelai Buiko (2b kl.), Nikitai I. (3b kl.) ir Patrcijai Z. (4b kl.), jie ir atstovaus mūsų mokyklai-darželiui II konkurso etape. Sveikiname ir linkime sėkmės!

Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių bei 1-4 klasių mokinių lenkų ir rusų mokomąja kalba meninio skaitymo konkurso ,,Poezijos šventė“, II etapas (organizuojamas metodiniuose centruose).

2023 m. kovo 9 d. mūsų mokykloje-darželyje vyko meninio skaitymo konkurso ,,Poezijos šventė” II etapas, į kurį susirinko 19 Rukainių metodinio centro dalyvių iš Rukainių ir Nemėžio gimnazijų bei Skaidiškių mokyklos-darželio.

Konkurso II etapo nugalėtojais tapo:

I kategorijoje (priešmokyklinė grupė) – Veronika R. (Skaidiškių mokykla-darželis)
II kategorijoje (1 kl.) – Karolina K. (Skaidiškių mokykla-darželis)
III kategorijoje (2 kl.) – Izabela B. (Skaidiškių mokykla-darželis)
IV kategorijoje (3 kl.) – Nikita I. (Skaidiškių mokykla-darželis)
V kategorijoje (4 kl.) – Šymon K. (Rukainių gimnazija)

Šie penki skaitovai atstovaus Rukainių metodiniam centrui skaitovų konkurse „Poezijos šventė“, III (rajoniniame) etape.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus.