Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai” ugdytiniai dalyvavo projekte ,,Graži šypsena”

Sausio mėnesį priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai” ugdytiniai dalyvavo projekte ,,Graži šypsena”.
Vaikams vyko paskaitos apie dantų priežiūrą ir profilaktiką. Lektorė Renata Raišytė-Pilat ugdytiniams pasakojo, kaip taisyklingai valytis dantis, kokie maisto produktai kenkia, o ką valgyti sveika. Vaikai sužinojo, iš ko yra sudarytas dantis, kaip atsiranda ėduonis. Ugdytiniai turėjo galimybę praktiškai išbandyti ir pasimokyti taisyklingų dantų valymo būdų. Daug teigiamų emocijų vaikai patyrė stebėdami eksperimentą apie bakterijų dauginimąsi ir sužinojo, kas būtų, jei nesilaikytų burnos higienos.
Projekto dėka vaikai suprato, kad norint turėti gražią šypseną, dantų valymas privalo tapti įpročiu.

Mokytoja metodininkė dirbanti pagal PUP Ana Bareikienė.
Mokytoja dirbanti pagal PUP Regina Bobrovičienė.