Projektas ,,Lietuva vaiko akimis” pradinėse klasėse

Vasario 1 – kovo 10 dienomis, 1-4a klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Lietuva vaiko akimis”. Projektas sudarytas iš penkių etapų:

I etapas – paroda „Aš tavo gimtinė“,
II etapas – paroda „Mano krašto simbolis“,
III etapas – kūrybinių darbų konkursas „Piešiu laivę…“,
IV etapas – kūrybinių darbų vizualizacija WordCloud programoje ,,Gražiausi žodžiai
Lietuvai“,
V etapas – edukacinis užsiėmimas „Muzikos skrynelė”.

Projekto tikslas – minint Lietuvos Nepriklausomybės ir Valstybės atkūrimo dienas, skatinti mokinius daugiau pasidomėti savo šalies istorija, iškiliomis Lietuvos asmenybėmis – jų kūryba, vietovėmis, kultūra, papročiais bei tradicijomis, siekiant išsaugoti patriotiškumą, pasididžiavimą Lietuva.

Džiaugiamės projekto dalyvių aktyvumu, dėkojame jiems pasirengti padėjusiems tėvams ir mokytojams. Kiekvienas darbas buvo ypatingas – nuoširdus, perteikiantis šiltus jausmus, mintis apie Tėvynę ir dėl to kiekvienas jų nusipelnė atskiro apdovanojimo. Tikimės, kad širdyje nešiojama meilė Tėvynei ateityje peraugs į gražius darbus jos labui.

Vaikų kūrybiškumas ir meilė Tėvynei atsiskleidė virtualioje knygoje. Kviečiame pažiūrėti ir pasidžiaugti mokinių darbais.

VIRTUALI KNYGA

Pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska