Projektas ,,Mūsų namai-dorybių žemė”

Skaidiškių mokykloje-darželyje nuo kovo 20 d. iki balandžio 22 d. vyko projektas ,,Mūsų namai-dorybių Žemė”. Visą mėnesį vaikai stengėsi kūrybiškai išreikšti savo meilę Žemei. Piešė ir gamino įvairius kūrybos darbus, su auklėtojomis kalbėjosi apie gamtosaugos problemas.
I-ojo projekto etapo-Žemė-meilės planeta atspindžiai:

II-ajame projekto etape visi tėveliai, vaikų artimieji buvo kviečiami į Vilniaus Rotušės aikštėje vykusį renginį, kur kartu formavo ugnies mandalą kaip dėkingumo, pagarbos Žemei išraišką. Renginio dalyviai atsinešė po žvakelę, kaip savo šviesos simbolį ir uždegė ją bendroje Žmonijos mandaloje. Tą valandą projekto dalyviai esantys namuose atjungė šviesas, uždegė žvakeles taip parodydami, kad jie mintimis su tais, kurie yra Rotušės aikštėje.
II-ojo projekto etapo- Žemės valanda atspindžiai:

III-asis projekto etapas buvo šokis mūsų Žemei. Vaikų baltos spalvos drabužiai simbolizavo švarą ir tvarką Žemėje, o šokiu jie stengėsi išreikšti savo meilę ir dėmesį.
,,Pelėdžiukų” gr. vaikai skyrė savo šokį Žemei:

Projekto organizatorė

mokytoja metodininkė, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

Ana Bareikienė