Projektas ,,Sveiki dantukai”

2017 m. kovo – balandžio mėn. Ikimokyklinio ugdymo grupėje ,,Žirniukai”, kurioje ugdomi 3 m. vaikai, vyko projektas ,,Sveiki dantukai“. Projektą  įgyvendino ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja L. Kapūsta. Per užsiėmimus vaikai buvo skatinami  rūpintis savo dantukais, išsaugoti juos sveikus ir gražius. Ugdytiniai apžiūrėjo savo dantukus veidrodyje, atkreipė dėmesį į jų spalvą, formą, dydį, sužinojo, kas saugo, stiprina, gražina dantukus, o kas jiems kenkia. Per sveikatingumo valandėlę vaikai kartu su auklėtoja ‚,Suruošė puotą, graužiam morką, obuoliuką o ne tortą!“.  Nudžiugino tai, kad visi vaikai namuose turi dantų šepetėlius ir žino, ką su jais reikia daryti. Todėl grupėje buvo suorganizuota šepetukų ir dantų pastos paroda. Vaikams labai patiko aplikuoti  „Linksmas dantukas ir liūdnas dantukas “. Tėvams buvo paruošta medžiaga apie vaikų dantų priežiūrą.