Respublikinė akcija „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“

Nusišypsoti užtruksime tik akimirką, o gausime neįtikėtinai daug. Daryti gera – visai paprasta. Kartais užtenka padovanoti šypseną, pasakyti gražų, padrąsinantį žodį draugui, apkabinti šalia esantį.

Respublikinė akcija „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“ skirta plėtoti psichinės sveikatos stiprinimo, pasitikėjimo savimi, savo gebėjimais idėjas švietimo įstaigose, į šias veiklas įtraukiant darželių ir mokyklų bendruomenes.

Akcijos organizatorius – Kauno lopšelis – darželis „Ežiukas“. Prie respublikinės akcijos prisijungė ir Skaidiškių mokyklos-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Žirniukai“,  „Varpeliai“,  „Ąžuoliukai“,  „Saulutė“,  „Krasnoliudki“, „Stokrotki“ ir „Pelėdžiukai“.

Akcija vyko spalio 7 – 10 dienomis. Vaikai kartu su mokytojomis visą savaitę vykdė įvairias veiklas: kalbėjosi, žiūrėjo įvairius filmukus, gamino emociukus, kuriuos padovanojo savo draugams ir įstaigos darbuotojams. Piešė, spalvino ir klijavo šypsenėles. Darė savo delniukų antspaudus, kurie atrodė  lyg gėlės pievose, priverčiančios visus nusišypsoti. Lauke, iš lapų ir kankorėžių, padarė linksmą žmogeliuką, kuris padovanojo šypseną visiems darželio vaikams. Vaikai su mokytojomis diskutavo apie gerąsias emocijas ir jų reikšmę žmogaus gyvenime. Taip pat  išmoko atpažinti ir įvardinti savo jausmus bei emocijas. Pasakojo, kas jiems sukelia geras emocijas ir priverčia šypsotis.

Linkime visiems akimirkų, kurios priverstų nusišypsoti kiekvieną dieną!

Šypsokimės. Vėjui, pabirusiems kaštonams, apniukusiam dangui, artimui, praeinančiam, laukiančiam…

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Liudmila Kapūsta