Respublikinis projektas „Skirtukas knygai“

Vaikystė – laikas, kupinas emocijų, ieškojimų ir atradimų. Knygų skaitymas yra vienas prasmingiausių vaikų ugdymo būdų.

Skaidiškių– mokykla-darželis įsitraukė į respublikinį ikimokyklinio amžiaus socialinį-meninį projektą „Skirtukas knygai“, skirtą Draugo dienai, kurį inicijavo Kauno menų darželis ,,Etiudas“. Projekto metu vaikai skaitė knygas, diskutavo apie jų saugojimą, pagarbą knygai, sužinojo apie knygos skirtuko paskirtį. Darželio ugdytiniai kartu su tėveliais ir pedagogais kūrė skirtukus knygoms. Pagaminti skirtukai puikavosi surengtoje parodoje, kurios idėja – padovanoti skirtukus mažiesiems skaitytojams. Lapkričio 24 dieną vaikų kurti knygų skirtukai nukeliavo į Vilniaus rajono savivaldybės centrinę biblioteką, Skaidiškių filialą. Bibliotekininkė Žana padėkojo už dovanas.

Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas.

(K. Goldonis)

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Liudmila Kapūsta