Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-osios paminėjimas yra puiki proga parodyti ne tik sau, bet ir visam pasauliui, kad ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę. Niekas negali nugalėti TAUTOS, einančios į Laisvę, Nepriklausomybę. Skaidiškių mokyklos-darželio ugdytiniai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Mokyklos bendruomenės nariai Laisvės gynėjų dienos proga pasipuošė neužmirštuolės žiedais. Remiantis atnaujinamomis ugdymo programomis 4a klasės mokiniai dalyvavo skaitmeninėje pamokoje „Sausio 13-oji“.

Mokiniai atliko užduotis prie Vilniaus televizijos bokšto, „bendravo“ su istorinėmis asmenybėmis ir susipažino, kodėl svarbu prisiminimus apie tokius įvykius išsaugoti ateities kartoms. Pamokos metu buvo ugdomos kritinio mąstymo, socialinės, pilietiškumo kompetencijos, pagarba žmogaus teisėms ir laisvėms.

Diana Krulikovska, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Akimirkos iš Laisvės gynėjų dienos darželyje