Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas ,,Gerumo traukinys”

Gerumo niekuomet nebus per daug,
Reikia mums jo kaip vandens,
Kaip lašelio vilties ir mažos kibirkštėlės akių.
Ir mažųjų draugų šypsenų, juoko, artumo
Ir akių spinduliuojančių gerumu…
Žvilgsnis mielas ir noras padėt
Nors šiek tiek, kam sunku.

2021 m. vasario 8 – kovo 5 dienomis Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose buvo vykdomas projektas ,,Gerumo traukinys“, kurį organizavo Skaidiškių mokyklos- darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Irena Kozlovska ir Elena Staniūnienė.

Šio projekto esmė – darydami gerus darbus atsiskleidžiame ir augame patys, taip pat ugdome daugybę socialinių ir emocinių įgūdžių, kurių svarba tolimesniam sėkmingam žmogaus gyvenimui įrodyta moksliniais tyrimais. Tikime, kad gerumas – abejingumą ir pyktį gali transformuoti  į norą veikti, dalintis, draugauti, daryti gerą. Gerumo iniciatyvos, kurias ryžtasi įgyvendinti vaikai, tai paprasčiausios šypsenos ar mažos dovanėlės draugams, dėmesys ir pagalba jaunesniesiems darželio bičiuliams.

Vaikų gerumas atsiskleidė kuriant darbelius, padedant vienas kitam ir negailint plačių šypsenų.

Projekte dalyvavo Skaidiškių mokyklos-darželio ,,Ąžuoliukų“ grupės vaikai bei 14 ikimokyklinio ugdymo grupių iš Vilniaus rajono įstaigų.

Dėkojame visiems už gerumą.