Tarptautinė virtuali ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų nuotraukų paroda „Ką rudens gėrybės slepia?“

Spalio mėn. ikimokyklinio ugdymo grupių „Ąžuoliukai“, ,,Stokrotki“ ir ,,Žirniukai“ ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo vyresniosiomis mokytojomis Jolanta Karaznevič, Danuta Olechnovič, Liudmila Kapūsta ir mokytoja metodininkė Elena Staniūnienė dalyvavo Tarptautinėje virtualioje ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų nuotraukų parodoje „Ką rudens gėrybės slepia?“
Parodos tikslas-lavinti ugdytinių pažinimo ir meninės kompetencijas, kuriant mandalą iš rudens teikiamų gėrybių.
Mandala – tai universalus pasaulio vienovės, sveikatos ir sėkmės simbolis, dar vadinamas
maginiu apskritimu. Vaisiai ir daržovės taip pat sveikatos šaltinis, jeigu būsime sveiki, tai
būsime ir laimingi, ir sėkmingi.
Parodos organizatorius-Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“.

Kviečiame pasigrožėti mūsų ugdytinių kurtomis mandalomis.