Tau, mano Mamyte!

Motina yra tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip ir motina užaugina savo vaikus. Todėl ir Motinos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms. Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Mamos dienai ruošėmės labai atsakingai. Kalbėjomės su vaikais apie tai, kokiais žodžiais galime pavadinti mamą, kaip galime išreikšti jai savo nuoširdumą, dėmesį, dėkingumą. Darželio grupės vaikai ne tik dovanojo mamytėms eiles ir dainas, tačiau ir parodė trumpą spektakliuką. Po pasirodymo ugdytiniai padovanojo mamoms savo darbščiomis rankelėmis darytas dovanėles. Ši akimirka buvo išties jaudinanti – vaikai apsikabino savo mamytes ir pabučiavo. Tai brangiausia dovana, kurią gali gauti mama iš savo vaiko. Dėmesys, šypsena, meilus žodis – kiek nedaug reikia mylinčiai  motinos širdžiai.

Būkit sveikos ir laimingos, mielosios mūsų mamos!