Coraz bliżej Święta…

O zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia nieustannie przypominają nam kolorowe dekoracje, stoiska, wystawy prac,  które spotkać możemy na szkolnym korytarzu, jarmarki adwentowe i dźwięki „Last Christmas” w radiu. Ten wyjątkowy czas jest również nieustannie łączony z obchodami Narodzenia Bożego w życiu każdej z  nas. Tak też się i działo 11 grudnia w naszej szkole.  Uczniowie  klasy 1, 3 i 4 miały dzień nietradycyjny.  „ W oczekiwaniu na święta” , które organizowała 4b klasa uczniowie omawiały tradycje Bożego Narodzenia,  a co się działo  w „Aniołkowie” wyśpiewały sobie uczniowie z 3b klasy , gdyż w ten dzień były aniołkami oraz śpiewały kolędy i pastorałki. Natomiast pierwszaki zaprosiły siebie do Betlejem, gdzie najpiękniejsza Gwiazda opowiedziała kolegom z klasy historiĘ narodzin dzieciątka Jezusa.  Każda  klasa w tym dniu miała święto  u siebie w klasie. nie obeszło się i bez prezentów od Mikołaja, tym razem prezenty dzieci znalazły pod drzwiami, oknem i w kominku.

Życzymy wszystkim nauczycielom , dzieciom i rodzicom spokojnych i pogodnych świąt  Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego Nowego Roku.