Dzień nietradycyjny w 3b klasie

Dziś , 4 grudnia klasa 3 b obchodziła imieniny Mikołaja, popularnie zwane przez wszystkich mikołajkami. Jest to szczególny moment, od którego rozpoczyna się prawdziwe świąteczne szaleństwo. Uczniowie 3b klasy miały ten dzień nietradycyjny, wiele miały zaplanowane do wykonania. A więc na samym początku oglądali filmik o świętym Mikołaju, który na wielu zrobił ogromne wrażenie. Później mieli za zadanie stworzyć i napisać kartkę bożenarodzeniowa, gdyż w ten dzień mieli tradycyjne zamienianie się prezentami między sobą. Podobne święta utrwalają polskie tradycje, dają możliwość dzieciom współpracować i bardzo wesoło spędzić czas ze swymi przyjaciółmi.
Ale najważniejszą częścią było zajecie edukacyjne, wykupione przez rodziców, w toku , którego powstały świąteczne skarpetki, do których dzieci będą wkładały pisane listy dla Mikołaja. Radości nie było granic, kiedy same dzieci widziały jakie prace tworzą. Z zachwytem i radością poniosły prace do domu.
O by dla każdego w tej skarpetce okazała się miłość , wiara i nadzieja na lepsze jutro.

Wychowawczyni 3b klasy Bożena Bacharewa