Kolorowa Wielkanoc

Dnia 2023-04-05 w Szkole-przedszkolu w Skojdziszkach odbyło się “Spotkanie wielkanocne”.

W uroczystości uczestniczyli przedszkolaki z grupy „Krasnoliudki”, „Stokrotki”, „Biedronki”, rodzice, goście i Pani Dyrektor Irena Markiewicz. Dzieci przedstawiły świąteczno-wiosenny program artystyczny pt. “Kolorowa Wielkanoc”, poprzez który przybliżyły tradycje świąt wielkanocnych. Wesołe wiersze i piosenki ubarwione kolorową dekoracją sali, wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Piękny występ przedszkolaków oczarował gości, co wyrażone zostało w oklaskach. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Irena Markiewicz przekazała świąteczne życzenia wszystkim uczestnikom spotkania.

Serdecznie dziękujemy wszytkim dzieciom za występ, nauczycielom i rodzicom za pomoc w organizowaniu święta i piękne stroje.

Starsza nauczycielka
Łucja Swatkowska