Konkurs recytatorski ,,Magiczny świat wierszy” w Niemenczynie

27 lutego 2020 roku w żłobku- przedszkolu w Niemenczynie odbył się konkurs recytatorski ,,Magiczny świat wierszy”, z udziałem 34 przedszkolaków z rejonu wileńskiego, w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 lat i 5-6 lat. Celem tego przedsięwzięcia było rozwijanie kultury scenicznej oraz poprzez poezję wyłonienie talentów dzieci. Naszą szkołę-przedszkole reprezentowały Kamilia Sibik 6 lat grupa przygotowawcza, nauczycielki D. Zablockaja i J. Markiewicz oraz Paulina Żigiel 5 lat z grupy ,,Biedronki, nauczycielka D. Olechnowicz. Występom towarzyszyły wielkie emocje oraz gromkie brawa. Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników konkursu, jurorzy wręczyli uczestnikom dyplomy, wyróżnienia i podziękowania. W swojich grupach wiekowych zostałi wyróżnione:

Paulina Żigiel – 2 miejsce;

Kamilia Sibik – 2 miejsce.

Gratulujemy tak dobrego wyniku oraz kierujemy serdeczne podziękowania za współpracę do rodziców.