Święto Babci Święto Dziadka

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka  to symboliczna uroczystość w kalendarzu  Szkoły – Przedszkola w Skojdziszkach. Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

Dnia 23 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. W  pięknie udekorowanej auli uczniowie klas 0-3b pod kierunkiem  wychowawczyń klasowych przedstawiły  piękny program artystyczny. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem… Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

Nie obyło się także bez życzeń od dyrektora Szkoły-Przedszkola – Pani Czesławy Bałajszienie, która nie szczędząc ciepłych słów, życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy  dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Organizatorzy święta

Julita Aleksandrowicz, Julia Markiewicz