ŚWIĘTO JESIENI

Ani się spostrzegliśmy, nadeszła piękna kolorowa pora roku, która powitała nas ciepłym słoneczkiem i pierwszymi kolorowymi liśćmi. Musieliśmy na własne oczy przekonać się, czy na pewno już jest z nami, dlatego wyruszyliśmy na jej poszukiwanie. Na przedszkolnym podworku dzieci przywitała Pani Jesień, która miała ze sobą  dary lasu. Pani Jesień najpierw opowiedziała dzieciom skąd przybyła, opowiedziała o przyniesionych darach i zaprosiła do wspólnej zabawy.Dużo radości sprawiły wspolne śpiewanie, tańce i zabawy .

Przedszkolaki obiecały Pani jesień, że będą bardzo grzeczne, w zamian nasz gość powiedział, że zrobi wszystko by a jesień była słoneczna, kolorowa i piękna. Ten dzień na pewno długo zostanie w pamięci dzieci.