Święto Jesieni

W naszej Szkole – Przedszkolu w grupie 0B 25 listopada odbyło się święto Jesieni. Planując święto, chciałyśmy wciągnąć dzieci do działalności artystycznej, żeby mogły czuć radość z  twórczości i odkrywać swoje zdolności.

Dzieci opowiedziały za pomocą piosenek, inscenizacji, wierszy jaka jest piękna i kolorowa Jesień. W głównej roli Pani Jesień była nasza wychowanka Dominika Rakowska. Dziękujemy dla Pana Mirosława Lachowicza za opracowanie muzyczne. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za piękne stroje oraz za pomoc dzieciom w wykonaniu cudeniek na wystawę.

Naszym honorowym gościem była Pani Dyrektor Czesława Bałajszienie. Na słotny dzień miłą niespodzianką były słodycze i miłe podziękowania dla Pań i dzieci od Pani Janiny Tomaszewskiej.

Nauczycielki grupy 0B: Danuta Zabłocka,  Julija Markiewicz.

P.S. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z święta Jesieni.