Święto Jesieni

W naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie  teatralne  pt: „Jesienią w ogródku” przygotowane przez dzieci z grupy “Biedronki” i ,,Stokrotki”. Celem przedstawienia było wyzwalanie radości i kształtowanie poczucia własnej wartości, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz pokonywanie własnych słabości.

Gośćmi honorowymi przedstawienia byli rodzice oraz kadra pedagogiczna przedszkola. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców. Pomysłom nie było końca, wszystko związane z jesienią i w kolorach jesieni.

Podczas przedstawienia dzieci doskonale wcieliły się w swoje role, wykazując się wieloma zdolnościami recytatorskimi, muzycznymi oraz tanecznymi. Występy były dla naszych wychowanków wielkim przeżyciem. Dały im poczucie własnej wartości, gdyż każda rola i każda postać była ważna. Wszyscy pracowali na sukces i wspólnie się z niego cieszyli.

Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci oraz za to, że zechcieli spędzić z nami te miłe chwile.

Organizatorzy święta  I. Kozłowska i D. Olechnowicz