Święto Kolęd i Pastorałek

21 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbyło się Święto Kolęd i Pastorałek. Za sprawą klas polskich (0b, 1b, 2b, 3b, 4b) mieliśmy okazję oderwać się na chwilę od rzeczywistości oraz poczuć wyjątkowy, świąteczny nastrój. Na  wspólne łamanie się opłatkiem i kolędowanie przybyli rodzice, dziadkowie oraz pracownicy szkoły.

Po tradycyjnym łamaniu się opłatkiem i składaniu życzeń mieliśmy okazję wysłuchać kolęd znanych wszystkim np. “Przybieżeli do Betlejem“, czy “Jezus malusieńki”, jak również pastorałek np. „Kołysanka dla dzieciątka“. Był również czas na refleksje podczas utworu “Kolęda dla nieobecnych”.

Uroczystość zakończyła się przemówieniem Pani Wicedyrektor Krystyny Krepsztul, która podziękowała występującym oraz złożyła  najserdeczniejsze życzenia.