Wystawa choinek i wieńców bożenarodzeniowych

Grudzień jest miesiącem intensywnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

To magiczny czas rodzinnych tradycji, gotowania wigilijnych potraw, szukania gwiazdkowych prezentów, sprzątania i przystrajania domu. W szkole natomiast  jest to czas, w  których dzieci oczekują na przyjście św. Mikołaja, rozmawiają o tradycjach i obrzędach  świątecznych oraz wykonują najróżniejsze  ozdoby . W tym roku zgodnie z tradycją nasi uczniowie z pomocą kochanych rodziców stworzyły piękne, ręcznie wykonane, wianki oraz choinki Bożonarodzeniowe: jedne choinki były z makaronu, inne z rolek papierowych, jeszcze inne uszyte z materiału. Były także wieńce stworzone  z choinek żywych i sztucznych. Każda inna, ale wszystkie jednakowo piękne. Rezultaty pracy uczniów  przerosły wszelkie oczekiwania bo dzieci włożyły mnóstwo pracy i wykazały się niezwykłą kreatywnością. Wszystkie stroje przyozdobiły korytarze szkolne i będą cieszyć nasze oczy przez cały okres świąt. Uczestnicy wystawy otrzymały dyplomy od organizatora.

Organizator wystawy